Vastupidavad Prantsuse katteloorid AGRYL ja NOVAGRYL aiandustootjaile.

Pane tähele! Meil müügil olevad võrkkotid on ilma küljeõmbluseta. Seetõttu ei ole sidumispael õmmeldud kinni ja liigub vabalt. See hõlbustab täitmist ja kiirendab oluliselt tööd. Ilma küljeõmbluseta kotid on stabiilsema laiusega ja näevad täidetuna esteetilisemad välja.
Hindadele lisandub käibemaks.

Küsi pakkumist suuremate koguste korral

Transport tellija juurde kokkuleppelise hinnaga sõltuvalt kogusest.

Sularaha- ja jaemüük : AS Seemi kauplustes Tallinnas, Paides ja Viljandis ( küsida kauba olmasolu poes telefoni teel)
VÕRKKOTTIDEST

POLÜETÜLEENVÕRKKOTID (PE)

Ehk kolmnurkkoega nn.venivad võrkkotid on odavad, aga nõrgad. Sellised võrkkotid ei pea vastu kauba mitmekordset ümberlaadimist. Koe venivuse tõttu ei säilita nad hästi oma vormi ja virnad kipuvad laiali vajuma.Plussiks on, sellise koetüübi puhul jookseb teravaotsalise eseme läbiajamisel võrgusilm vähem laiali, mis on oluline näiteks lahtise porgandi pakendamisel.

POLÜPROPÜLEENVÕRKKOTID (PP)

On tugevamad ristkoega kotid mille kude ei veni ja nad säilitavad oma vormi. PP kotte tehakse omakorda küljeõmblusega ja küljeõmblusteta ja päikese kiirguse vastu kaitsmata ja kaitstuna (UV kotid) Küljeõmblusega kottide puuduseks on tihti ebaühtlane laius. Tihti on sellised kottide hulgas ka alt ja ülevalt erineva laiusega eksemplare. Küljeõmblusega kottide suurimaks puuduseks on kinni õmmeldud sidumispael, mida on tülikas siduda ja aeglustab tööd. Selliste kottide täitmisele kulub pahatihti palju väärtuslikku tööaega ja näiline rahaline võit odavamast hinnast läheb mitmekordselt kaduma. Kaup ilma küljeõmbliseta kotis näeb esteetilisem välja. Küljeõmblusteta mittevenivad PP kotid on valmistatud nö. võrgutorust, mis tagab koti stabiilse laiuse. Sellised kotid on nii stabiilse mahuga. Nii on võimalik kartuleid jm. müüa kotihinnaga keskmise kaalu alusel ja vältida tülikat lisatööd kaalumisel. Köögiviljade pakendamiseks mõeldud UV kaitseta kotid muutuvad kasutamiskõlbmatuks mõne nädalase lauspäikese käes seismisega. Katusealuses, kus on küll päevavalgus, kuid päikesekiired otse peale ei paista, võivad sellised kotid vastu pidada mitmeid kuid ja hämaras aastaid. UV kaitsega kotte kasutatakse peamiselt kaminapuude pakkimiseks ja kuivatamiseks suvel lahtise taeva all. UV kaitstuse aste võib kottidel olla erinev. UV stabilisaator on kallis, ja koti soodne hind võib olla märgiks kehvast UV kindlusest. Kindlasti peab ka sidumispael olema UV kaitsega. UV kaitseaine (stabilisaator) kaitseb materjali lagunemise vastu kindla doosi UV kiiguse ulatuses. Koti materjal ei nõrgene päikesekiirguses vähehaaval, vaid püsib tugevana stabilsaaori lõppemiseni. Kui doos on täis ja stabilisaator otsas, laguneb kott kiiresti. Värvimuutus on esimeseks häiresignaaliks, mis võib tähendada stabilisaatori lõppemist. Suvel lageda taeva all saavad kõige suurema UV kiirguse doosi rõhtpinnad. UV kiirgus on aktiivseim keskpäeval. Püstpindadele paistab päike siis suure nurga all. Varahommikul ja hilisõhtul, samuti talvel paistva madala päikese UV aktiivsus on tühine. Päikesepaistelisel suvel tuleks kahtluse korral kotivirnade pealispind katta spetsiaalse varjutuskangaga. Lagedal väljal kottides puid kuivatades tuleks virnastamist alustada põhja poolt, et üha uued virnad varjutaksid juba varem laotuid.